Please contact us for a price, quoting the part number S91-7-30-068-M.
Are you a motor trade business?
Track Widening Eibach Pro-Spacer, Single Wheel Spacer
EIBACH S91-7-30-068-M
Thickness [mm]
30mm
Centering Diameter [mm]
66.5mm
Bolt Hole Circle Ø [mm]
112mm