Please contact us for a price, quoting the part number S91-6-10-042.
Are you a motor trade business?
Track Widening Eibach Pro-Spacer, Single Wheel Spacer
EIBACH S91-6-10-042
Thickness [mm]
10mm
Centering Diameter [mm]
74.5mm
Bolt Hole Circle Ø [mm]
120mm
Number of Holes
5
Surface
Anodized
Colour
silver
Minimum height rim bevel [mm]
4mm