Please contact us for a price, quoting the part number S91-4-30-008.
Are you a motor trade business?
Track Widening Eibach Pro-Spacer, Single Wheel Spacer
EIBACH S91-4-30-008
Thickness [mm]
30mm
Centering Diameter [mm]
71.5mm
Thread Size
1/2"UNF
Bolt Hole Circle Ø [mm]
114.3mm