Please contact us for a price, quoting the part number S91-4-25-080-M.
Are you a motor trade business?
Track Widening Eibach Pro-Spacer, Single Wheel Spacer
EIBACH S91-4-25-080-M
Thickness [mm]
25mm
Centering Diameter [mm]
106mm
Thread Size
M12x1,5
Bolt Hole Circle Ø [mm]
139.7mm