Please contact us for a price, quoting the part number S91-4-20-059-M.
Are you a motor trade business?
Track Widening Eibach Pro-Spacer, Single Wheel Spacer
EIBACH S91-4-20-059-M
Thickness [mm]
20mm
Centering Diameter [mm]
74.5mm
Thread Size
M14x1,5
Bolt Hole Circle Ø [mm]
120mm