Please contact us for a price, quoting the part number S91-4-15-037-M.
Are you a motor trade business?
Track Widening Eibach Pro-Spacer, Single Wheel Spacer
EIBACH S91-4-15-037-M
Thickness [mm]
15mm
Centering Diameter [mm]
67mm
Bolt Hole Circle Ø [mm]
114.3mm