Please contact us for a price, quoting the part number S91-2-15-068-B.
Are you a motor trade business?
Track Widening Eibach Pro-Spacer, Single Wheel Spacer
EIBACH S91-2-15-068-B
Thickness [mm]
15mm
Centering Diameter [mm]
66.5mm
Thread Size
M14x1,5
Bolt Hole Circle Ø [mm]
130mm
Number of Holes
5
Surface
Anodized
Colour
black
Minimum height rim bevel [mm]
3.5mm