Please contact us for a price, quoting the part number S90-7-30-068.
Are you a motor trade business?
Track Widening Eibach Pro-Spacer
EIBACH S90-7-30-068
Thickness [mm]
30mm
Track widening per axle [mm]
60mm
Centering Diameter [mm]
66.5mm
Bolt Hole Circle Ø [mm]
112mm