Please contact us for a price, quoting the part number S90-7-25-061.
Are you a motor trade business?
Track Widening Eibach Pro-Spacer
EIBACH S90-7-25-061
Thickness [mm]
25mm
Track widening per axle [mm]
50mm
Centering Diameter [mm]
66.5mm
Bolt Hole Circle Ø [mm]
112mm