Please contact us for a price, quoting the part number S90-6-12-009-N.
Are you a motor trade business?
Track Widening Eibach Pro-Spacer
EIBACH S90-6-12-009-N
Thickness [mm]
12mm
Track widening per axle [mm]
24mm
Centering Diameter [mm]
60mm
Thread Size
M12x1,5
Bolt Hole Circle Ø [mm]
114.3mm
Number of Holes
5
Surface
Anodized
Colour
silver
Follow installation instructions
Minimum height rim bevel [mm]
3.5mm